Panorama Plaza

Güç beğenenler için , Akdeniz' in son tabii Cenneti, Köyceğiz' in incisi Panorama Plaza Hotel, Gizemli Köyceğiz gölünün hemen kenarında kurulmuştur. 28 oda ve 60 yatak kapasiteli otel, konforlu odaları elit ekibi, temiz yatakları , leziz yemekleri ile siz değerli ziyaretçilerimizin hizmetindedir.

Konforlu ve samimi döşenmiş odamızın tamamında duş, tuvalet, klima, sac kurutma, telefon, tv, balkon, mini bar, Saç Bonesi, Kirli Çamaşır Torbası,Hijyen Torbası, Tek Kullanımlık Terlik,El sabunu,ve şampuan vardır. Ayrıca özel gün ve geceleriniz için özel oda (Balayı odaları vs) hazırlanır.

ORGANİZASYONLAR

Özel gün ve gecelerinizi Panorama Plaza farkı ile ölümsüzleştirin. Her türlü organizasyonlarınızda sizler için en iyisini yine biz yapıyoruz...Yemekli 450 kişi ye kadar yemeksiz 550 kişiye kadar havuz başında V.I.P servis ile her türlü özel gün ve gecenizi yapıyoruz.

Havuzda yanan mumların ışığında, havayi fişekler semalarda uçuşur iken sizde kaliteyi görüp kendinizi özel hissedeceksiniz... Programlardan sonra otelimizin teknesi ile görülmeye değer " Mehtap Turu" ücretsiz hediyemizdir.

Damak zevkinize hitap edecek Türk ve dünya mutfağından eşsiz yemeklerimizi sunduğumuz, Bir iç bir dış bir de havuz başı restaurantımız bulunmaktadır. Mutfağımızın temizliği yemeklerimizin lezzeti ve tüm müşterilerimizin memnuniyeti notları ve mesajları ile teyit edilmektedir. Buna paralel olarak zengin yerli ve yabancı içeceklerin bulunduğu bir iç bar bir de Havuz barımız bulunmaktadır.

"Grander" teknolojisi ile donatılmış havuzumuza kendinizi rahatça bırakınız.. ve Akdeniz'in yıllar öncesinden gelen tabii ritmini hissedin...250 tonluk yarı olimpik yüzme havuzumuz ve hemen bitişiğinde bir çocuk havuzumuz mevcuttur. Derinliği 140 Cm den başlayıp periyodik olarak 215 cm ye kadar derinleşir. Havuzumuz otel müşterilerinin dışında Köyceğiz ve çevresinden gelen yerli halka da açıktır.

Dünyaca ünlü İztuzu Carretta Carretta Plajı Turları (karadan & denizden) - Sultaniye Kaplıcaları çamur banyosu turları (karadan & denizden) - Sarıgerme Plajı Turları . - Romantik Mehtap turları - Gölde Su sporları keyfi (sörf, kano, optimist, katamaran, deniz bisikleti) - Kaunos Harabeleri, Kral Mezarları turları. - Olimpik Havuzda yüzme ve güneş keyfi. - Soğuk suların aktığı, doğanın incisi Yeşil vadi ve Yuvarlakçay turları. - Doğanın bir başka harikası Şelale turları.